Microsoft Imagine: безкоштовні можливості для студентів

Microsoft Imagine (раніше DreamSpark) – програма корпорації Microsoft, яка надає студентам та аспірантам можливість безкоштовного доступу до інструментів проектування і розробки програмного забезпечення, створення ігор і додатків. Деякі продукти є доступнимии за стандартною програмою, інші – лише за програмою Imagine Premium. Підписка на Microsoft Imagine Premium поширюється на студентів технічно-інженерних спеціальностей, факультетів точних і частково природничих та економічних наук. У ДонНУ імені Василя Стуса це наступні факультети: математики та інформаційних технологій, фізико-технічний, хімічний, економічний.

Детальніше про програму можна дізнатись на сайті Microsoft Imagine. Тут можна подивитись Каталог програмного забезпечення.

Дивіться також інформацію щодо оновлення Microsoft Imagine.

Студенти ДонНУ імені Василя Стуса зазначених факультетів, для того, щоб отримати доступ до продуктів Microsoft Imagine Premium, можуть зайти на сайт університету і, використовуючи корпоративний обліковий запис, увійти до DreamsPark Premium:

Перед вами відкриється каталог доступних продуктів. Натискайте на потрібний.

Ви побачите наступне повідомлення. Покладіть продукт у корзину.

Потім обирайте “Подсчет соимости”. Це лише формальність. Продукт для вас є безкоштовним.

Тепер ви можете завантажити обраний продукт.

Повні відомості про ваше замовлення, зокрема всі необхідні ключі, коди активації доступні у вашому інтернет-магазині в розділі Ваш обліковий запис / Замовлення.

Бажаємо успіхів!