Пошта

Корпоративна електронна пошта Microsoft Outlook забезпечує ефективну комунікацію студентів, аспірантів і співробітників ДонНУ.

А що ж там у пошті

Особиста поштова скринька має об’єм 50 Gb з можливістю надсилати вкладення до 150 Mb. Кожен із користувачів отримує доступ до адресної книги або каталогу облікових записів усіх студентів, аспірантів і співробітників університету. Для масових розсилок існують групи розсилки факультетів і підрозділів.

Дверей багато, а ключ один

Доступ до особистої поштової скриньки користувач отримує за допомогою свого облікового запису Donnu ID.

FAQ

Як я можу отримати доступ до пошти? Outlook Web App

Outlook Web App: використовуючи один із браузерів Internet Explorer або Google Chrome, перейдіть на один із веб-сайтів http://portal.office.com або http://outlook.office.com, введіть свою електронну адресу та пароль і натисніть кнопку «Увійти».

Для входу також можна використовувати офіційний сайт університету http://donnu.edu.ua. Важливо: використання будь-яких інших браузерів, окрім зазначених вище, не рекомендується.

Як я можу отримати доступ до пошти? Настільний клієнт

Настільний клієнт Microsoft Outlook: цей спосіб передбачає встановлення пакету програм Microsoft Office. Це можна зробити за посиланням http://365.donnu.edu.ua/. У програмі Outlook налаштуйте обліковий запис, зазначивши лише адресу електронної пошти та пароль. Це можна зробити під час першого запуску Outlook за допомогою майстра автоматичного налаштування облікового запису.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ