Office SWAY

Створюйте інтерактивні звіти, презентації, фотоісторії легко й швидко. Діліться ними з колегами по ДонНУ та друзями

Лише декілька хвилин і все готово

Sway дозволяє швидко створювати інтерактивні доповіді, презентації, інформаційні буклети, а також публікувати їх у соціальних мережах та ділитися з вашими колегами.

Sway стане в нагоді співробітникам ДонНУ імені Василя Стуса для підготовки робочих звітів, перетворивши звичайну рутину на процес творчості. Він незамінний помічник для викладачів, які активно застосовують засоби наочності у навчанні. Сподобається програма і студентам, які прагнуть зробити практичні роботи або доповіді більш яскравими й цікавими.

 

 

 

Удосконалюйте роботу за допомогою інтерактивного вмісту

Інтерактивний мультимедійний контент зробить доповідь живою та переконливою. Додайте відео, графіку, анімаційні файли або представте деталі на інтерактивній діаграмі. Тексти й зображення можна легко вставити як зі сховища OneDrive, так і з ваших пристроїв.

Ви можете використовувати готові варіанти дизайну та створювати власні. Оберіть будь-який дизайн, і презентація миттєво змінить свій вигляд.

Бажаєте поділитися? Просто надішліть посилання

Дозвольте Sway надихати ваших колег або студентів. Ділитися контентом дуже просто — достатньо лише посилання. Переглянути роботу можна в Інтернеті, без реєстрації та завантажування додаткових програм.

FAQ

Як я можу отримати доступ до Office Sway?
Для того, щоб почати працювати з Office Sway, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати Sway і почати творити.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ