Office Planner

Створюйте плани навчальних або робочих проектів, розподіляйте та контролюйте виконання задач, спільно працюйте над файлами та обговорюйте поточні проблеми

Швидка організація роботи

Легкість використання

Планувальник запускається одним кліком миші за допомогою засоба запуску додатків Office 365. Він надає співробітникам і студентам ДонНУ імені Василя Стуса широкі можливості для колективної роботи над проектами: навчальними або робочими. Ви можете створювати плани, формувати групи учасників, призначати завдання, отримувати інформацію про стан їх виконання, і все це — легко та швидко.

Наочність

Кожному плану відповідає своя «дошка», на якій можна передивлятись всі поставлені задачі. Дошка дозволяє розбити їх на групи за станом, терміном або відповідальним виконувачем і представити у вигляді яскравих діаграм.

Зручна співпраця

Контроль і прозорість

У «моїх задачах» можна побачити завдання, призначені особисто вам у рамках усіх наявних планів, а також їх актуальний стан. Учасники групи, які спільно працюють над планом, завжди знають, хто чим зайнятий.

Якщо ви керуєте роботою групи, вам достатньо одного погляду на діаграми, щоб оцінити стан справ і зрозуміти, як команда порається з задачами.

Будьте в курсі усіх справ

Підтримка різних пристроїв

Планувальник підходить практично для будь-яких пристроїв і дозволяє синхронізувати роботу.

Повідомлення електронною поштою

Завдяки планувальнику ви ніколи не заплутаєтесь і нічого не забудете при виконанні роботи. Учасники отримують повідомлення на електрону пошту кожного разу, коли їм призначають нову задачу або додають до бесіди у відповідній групі.

FAQ

Як я можу отримати доступ до Office Planner?
Для того, щоб почати працювати з Office Planner, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати Planner і почати роботу.
Чи можу я додати до плану людей поза ДонНУ імені Василя Стуса?
НІ! Додавання людей, які не є співробітниками, викладачами або студентами ДонНУ, у ваші плани Planner неможливе.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ