Skype for Business

Підтримуйте зв’язок з іншими користувачами ДонНУ імені Василя Стуса через обмін миттєвими повідомленнями, відео дзвінки та голосові виклики, мережеві наради та спільний доступ до даних

Завжди на зв'язку

У студентів, викладачів і співробітників ДонНУ імені Василя Стуса є змога обмінюватися швидкими повідомленнями в чаті, що значно економить час на вирішення оперативних питань, а інколи й кошти на мобільний зв’язок.

Функція «Телефонія» дозволяє значно розширити функціонал звичної АТС або замінити її повністю (доступно лише для співробітників університету).

Відео й аудіоконференції

Skype for Business створює ідеальні умови для організації колективних аудіо або відео зустрічей із якісним зв’язком. Дана функція є дуже зручною для співробітників університету, які працюють в різних навчальних корпусах, або у випадку, коли хтось із колег перебуває у відрядженні, на лікарняному тощо.

Спільна робота

Функції віртуальних дошок і сумісного доступу до робочих столів і програм надають широкі можливості співробітникам ДонНУ імені Василя Стуса для інтерактивного вирішення спільних задач, проведення масштабних презентацій онлайн, лекцій, семінарів і конференцій з будь-якою кількістю учасників і з будь-якого пристрою.

Передивляючись мережевий статус користувачів, ви завжди будете знати, коли краще зв’язатись або відправити повідомлення.

Додавайте колег у список контактів, формуйте групи за напрямками діяльності і працюйте разом!

Навчайте дистанційно

Сервіс дозволяє налагодити навчальний процес для студентів або слухачів курсів, які не мають можливостей перебувати в аудиторії та отримують знання дистанційно. Ви можете провести онлайн-лекцію навіть для тих, хто не має Skype для бізнесу, а використовує звичайний Skype або Skype for Business Web App. Необхідне лише підключення до Інтернету.

Важливо, що всі сеанси зв’язку захищені за допомогою надійних алгоритмів перевірки автентичності та шифрування.

FAQ

Як почати користуватися?
  1. Отримайте або відновіть свій корпоративний обліковий запис.
  2. Встановіть ліцензійний Office ProPlus, до складу якого входить Skype для бізнесу.
  3. Запустіть додаток Skype для бізнесу.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ