SharePoint

Створюйте корпоративні сайти, портали та блоги для спільного використання контенту співробітниками та студентами ДонНУ імені Василя Стуса на будь-якому пристрої

Спільна робота без проблем

Сайт SharePoint — це справжній інформаційний центр вашої команди — підрозділу, факультету, студентської групи. Він дозволяє в реальному часі об’єднати зусилля для більш ефективного виконання поточних завдань.

У SharePoint ви можете створювати та спільно управляти вмістом за допомогою знайомих і звичних інструментів Microsoft Office: зберігати та працювати над документами, здійснювати обмін інформацією.

Аналітика та важлива інформація

Аналітика зі служби Office Graph робить систему SharePoint абсолютно унікальною на фоні інших рішень. На домашній сторінці SharePoint ви бачите, що відбувається на сайтах інших підрозділів або студентських груп, за допомогою веб-каналів активності та рекомендацій. Подання інформації персоналізоване та ґрунтується на ваших зв’язках із колегами та контентом, над яким вони працюють.

Віддалений доступ

Новий мобільний додаток надає можливості працювати з SharePoint не лише в робочому кабінеті в ДонНУ імені Василя Стуса, а фактично звідусіль. Він забезпечує віддалену роботу в корпоративній мережі і постійний доступ до ресурсів вашого підрозділу, факультету, кафедри тощо для більш ефективної взаємодії.

Безпека та відповідність вимогам корпоративного класу

ДонНУ, як і будь-яка організація, зацікавлений у рішеннях, які гарантують необхідний рівень безпеки і в той же час дозволяють встановлювати єдині політики для всіх робочих процесів і пристроїв. Система SharePoint створена на основі більш ніж десятилітнього досвіду роботи в області корпоративних програмних продуктів і веб-служб та забезпечує надійний захист.

FAQ

Як я можу отримати доступ до SharePoint?
Для того, щоб почати працювати з SharePoint, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com;
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати SharePoint і почати працювати.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ