Delve — все під контролем

Переглядайте актуальні та корисні відомості про співробітників і студентів ДонНУ імені Василя Стуса через Office 365. Інтелектуальні функції сервісу відображають інформацію та документи залежно від того, з ким і над чим ви працюєте.

Діліться вмістом і досвідом

Дозвольте дізнатись про себе більше. Створіть насичений особистий профіль, щоб ваші колеги в ДонНУ імені Василя Стуса знали, що ви вмієте, чим цікавитесь і над чим працюєте.

Ви можете навіть вести власний блоґ і надихати цікавими ідеями інших співробітників і студентів.

Переглядайте важливий для вас контент

Служба Office Delve збирає, аналізує та персоналізує для вас вміст з усіх компонентів Office 365: “OneDrive для бізнесу”, SharePoint, Exchange, Yammer тощо.

Завдяки платформі Office Graph сервіс подає інформацію, виходячи з ваших потреб — залежно від того, з ким і над чим ви працюєте. Відкривши Delve, ви побачите як свої власні документи, так і документи, над якими працюють ваші колеги в ДонНУ імені Василя Стуса, відповідно до рівня прав доступу до даних.

 

Ваші дані надійно захищені

Конфіденціальна інформація у повній безпеці. Delve ніколи не змінює рівень прав доступу, і лише ви маєте змогу відкривати й користуватися вашими особистими документами.

Інші люди також не здатні бачити ваші дії: які документи ви читаєте, які листи отримуєте або відправляєте, у яких розмовах у Skype for Business берете участь. Ваші колеги побачать, що ви змінили документ, лише якщо мають відповідний дозвіл.

FAQ

Як я можу отримати доступ до Delve?
Для того, щоб почати працювати з Delve, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com;
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати Delve та почати роботу.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ