Power BI

Хмарний сервіс Powеr BI перетворює набори даних у привабливі візуальні подання з широкими можливостями аналізу та впорядкування. Створювати інтерактивні звіти легко і просто

Що таке Power BI?

Power BI — досконале рішення для створення аналітики. Він надає всі можливості для швидкого підключення, обробки, візуалізації і спільного використання цінної інформації співробітниками вашого підрозділу.

Відслідковуйте ситуацію за вашим напрямом діяльності в режимі реального часу за домогою докладних інформаційних панелей, які доступні на будь-якому пристрої.

Power BI — незамінний помічник для відділів економіки і планування, маркетингу і навіть відділу кадрів, а також студентів і викладачів економічних спеціальностей.

Створюйте виняткові інтерактивні звіти

Зв’язуйте між собою дані та будуйте консолідовані звіти. У вас є доступ до безлічі вбудованих елементів візуалізації: графіків, різних типів діаграм і гістограм, матриць, таблиць, карт. Всі елементи мають досить широкий спектр налаштувань, спрямованих на зміну корисних властивостей: колір, фон, назва, кордони тощо.

Діліться звітами за лічені секунди з вашими колегами в ДонНУ імені Василя Стуса, використовуючи Power BI в Інтернеті.

Отримуйте дані з різних джерел

Power BI поєднаний із низкою сервісів і баз даних, за допомогою яких ви в лічені хвилини завантажуєте потрібні відомості з того або іншого джерела. Наприклад, ви можете імпортувати книги Excel з OneDrive або з локального комп’ютера, додати файли з сайту SharePoint тощо.

FAQ

Як я можу отримати доступ до Power BI?
Для того, щоб почати працювати з Power BI, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com;
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати Power BI та почати творити.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ