Office Video

Переглядайте та зберігайте відео спогади про роботу та дозвілля в ДонНУ імені Василя Стуса. Створюйте власні канали та поширюйте цікаві й пізнавальні відео серед колег

Комфортний перегляд і робота з відео каналами

Сучасний дизайн, простий і зрозумілий інтерфейс роблять пошук відеороликів у колекції Office 365 Відео зручним і приємним.

Ви маєте змогу переглядати вже наявні канали та створювати нові. Канали «ДонНУ-офіційний», «Наші заходи» познайомлять вас із відео останніх подій в університеті, і ви зможете ділитися враженнями у корпоративній соціальній мережі Yammer.

 

Обмін ідеями без кордонів

Завантажуйте власні відео. Для цього достатньо перетягнути ролик у потрібне місце. Вводіть теги та дескриптори і поширюйте відео в бесідах Yammer.

Публікуйте навчальні відео, поширюйте офіційні звернення керівництва університету, знайомте колег із відео інструкціями служби техпідтримки тощо. Завдяки технологіям Office Graph відео відображається і в Delve. Ролики також можна вбудовувати у сайти груп SharePoint в Інтернеті та локально.

Вбудовані засоби безпеки та легкість керування

Office 365 Відео — це масштабоване корпоративне рішення для роботи з відео. Воно дозволяє легко керувати дозволами, додавати чи видаляти канали, виокремлювати важливий контент. З ним ви отримуєте передову платформу на базі Office 365 та служб мультимедіа Azure з функціями шифрування.

FAQ

Як я можу отримати доступ до Office Video?
Для того, щоб почати працювати з Office Video, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати Video та почати творити.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ