Безпровідна мережева інфраструктура

забезпечує співробітників і студентів доступом до мережі Інтернет у будь-якому корпусі ДонНУ імені Василя Стуса через персональний DONNU ID

OPEN WI-FI

У ДонНУ імені Василя Стуса працює відкрита мережа open.donnu.edu.ua, до якої може підключитися будь-який студент, викладач, співробітник університету завдяки DONNU ID. Ця мережа є найменш захищеною, тож працювати в ній треба обережно. Open дозволяє швидко отримати доступ до інформації, яка зберігається в Інтернеті, з будь-якого пристрою з Wi-Fi адаптером.

Безпровідна мережа для класів, лабораторій і пристроїв співробітників

Безпровідні мережі також присутні в декількох класах і на пристроях спіробітників. Вони мають найвищий рівень безпеки серед інших безпровідних мереж ДонНУ імені Василя Стуса, адже доступ до них мають лише пристрої, які знаходяться в домені.

  • lab.donnu.edu.ua — для класів і лабораторій;
  • corp.donnu.edu.ua — для комп’ютерів співробітників.

Якщо пристрій не знаходиться в домені DONNU, підключитися до цих мереж неможливо.

BYOD - Bring Your Own Device

BYOD — закрита мережа для співробітників і викладачів ДонНУ імені Василя Стуса. Вона дозволяє підключити до безпровідної мережі персональні пристрої та отримати доступ в Інтернет через більш захищене з’єднання, ніж у мережі open.donnu.edu.ua. Для того, щоб почати користуватись BYOD, треба здійснити початкове налаштування персонального пристрою.

FAQ

Чи безпечно користуватися open.donnu.edu.ua?
Open.donnu.edu.ua позиціонується як відкрита мережа — рівень безпеки не надто високий. Її можна порівняти з відкритими мережами в кафе та інших публічних місцях. Тож користуватись нею треба обережно.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ