Люди

Легко знаходьте колег в адресній книзі ДонНУ імені Василя Стуса, створюйте спільні робочі групи Office 365 і формуйте списки персональних контактів

Весь універистет перед очима

Користуйтесь можливостями пошуку користувачів за допомогою глобальної адресної книги ДонНУ імені Василя Стуса. Тут ви знайдете не лише окремих осіб, а й підрозділи та групи. Формуйте персональні списки контактів: ви можете додавати як працівників/студентів ДонНУ імені Василя Стуса, так і зовнішніх користувачів.

Працюйте разом за допомогою груп

Сервіс Office Groups допомагає формувати групи для роботи, навчання та реалізації окремих проектів. Таким чином ви організовуєте спільну діяльність в захищеному середовищі, доступ до якого мають лише члени групи.

Створюйте документи або їх бібліотеки, ведіть групові бесіди, діліться інформацією в межах своєї команди. Також ви можете включати до групи зовнішніх користувачів, які не мають DONNU ID.

Бажаєте поділитися? Просто надішліть

За допомогою настільного Office Outlook ви маєте можливість ділитися своїми контактами, як персональними, так і з глобальної адресної книги, з іншими користувачами.

FAQ

Як я можу отримати доступ до веб-додатку Люди?
Для того, щоб почати працювати з веб-додатком Люди, потрібно виконати три кроки:

  1. Через будь-який Інтернет-браузер відкрити посилання https://portal.office.com;
  2. Ввести свій DONNU ID та пароль;
  3. На панелі додатків обрати веб-додаток Люди та почати роботу.

Маєте питання

Зв’яжіться з єдиною службою технічної підтримки ДонНУ