Autodesk-logoКомпанія Autodesk пропонує безкоштовний доступ до свого програмного забезпечення для студентів та викладачів, щоб допомогти в підготовці до професійної діяльності.

Для отримання доступу до сервісів Autodesk і таких культових продуктів, як 3ds Max, AutoCAD, Maya та інших, все що вам потрібно, це виконати декілька простих кроків з реєстрації облікового запису у Autodesk Education Community. Що ми і зробимо далі.

1. Перейдіть за посиланням http://www.autodesk.com/education/home
  2. Натисніть SIGN IN і оберіть у меню пункт Education Community:

Autodesk01

1. На наступній сторінці натисніть Signing up:

Autodesk02

1. Оберіть країну:

Autodesk04

1. Оберіть Education roleStudent, введіть дату народження і натисніть Next:

Autodesk05

1. Введіть такі свої дані: First name — ім’я, Last name — прізвище, Email address — ваша електронні пошта. Двічі введіть пароль, поставте відмітку, що ви приймаєте умови обслуговування, і натисніть на кнопку Sign Up:

Autodesk06

1. Вам на вказану пошту прийде лист для верифікації, натисніть у ньому кнопку VERIFY EMAIL, або перейдіть за вказаним посиланням:

Autodesk07

1. І ви опинитесь на сторінці підтвердження верифікації. Натисніть Done:

Autodesk08

1. Вас перенаправить на сторінку завершення реєстрації. Введіть вказану раніше пошту:

Autodesk09

1. Далі — пароль:

Autodesk10

1. Ви опинитесь у вашому профілі Autodesk:

Autodesk11

1. Натиснувши Management ви перейдете до сторінки керування профілем:

Autodesk12

1. Проте, ви побачите, що вам доступно дуже мало продуктів і жодного програмного забезпечення.

Найшвидший шлях отримати бажане — це перейти за посиланням, з якого ми почали http://www.autodesk.com/education/home

1. Знову натиснути SIGN IN і обрати у меню пункт Education Community:

Autodesk01

1. Авторизуватись:

Autodesk15

1. При введенні назви університету оберіть опцію I can’t find my educational institution:

Autodesk16

1. Заповніть поля, як показано нижче, і натисніть Add:

Autodesk17

1. Оберіть область навчання, дати вступу і закінчення:

Autodesk18

1. Готово!

Autodesk19

1. Нарешті, ми потрапили на сторінку замовлення конкретного продукту. Обираємо те, що нась цікавить, або перейдемо до повного списку доступного ПЗ за посиланням All products. Цей список вразить вас кількістю пунктів!:

Autodesk20

1. Обравши якийсь з продуктів, маємо уточнити версію, операційну систему, мову. Тепер ми отримали реєстраційні дані, що знадобляться нам для активації ПЗ. Натискаємо INSTALL NOW:

Autodesk21

1. Прийняти умови, та Install:

Autodesk22

1. Ваш браузер завантажить маленький даунлоадер Autodesk:

Autodesk23

1. Запускаємо його. Він завантижить необхідні файли і розпочне процес установки обраного ПЗ. Після завершення установки запустіть встановлену програму і використайте дані з п. 21 для активації.

Бажаємо продуктивної і натхненної роботи!