Продукти Intel безкоштовно для студентів і викладачів

Корпорація Intel® з метою підтримки нового покоління дослідників та інженерів забезпечує безкоштовний доступ студентів і викладачів до окремих продуктів програмного забезпечення. Серед них: Intel® Parallel Studio XE, що спрощує створення та модернізацію коду за допомогою новітніх технологій векторизації, багатопотоковості, мультивузлового застосування та оптимізації пам’яті; Комплект Intel® Distribution for Python* (пакети Python, які працюють з програмним прискоренням, такі як NumPy, SciPy, навчальні комплекти і спрощений доступ до ПЗ Conda*, Numba*, Cython и pyDAAL); Intel® System Studio, що містить засоби та бібліотеки для збірки, виконання загальносистемного налагодження і трасування, а також оптимізації та аналізу програмного коду на архітектурі Intel®. Ці продукти передбачають підтримку на форумі користувачів.

Всі безкоштовні продукти можуть використовуватись лише для навчальних цілей.

Для отримання безкоштовного доступу:

1) Зайдіть на сайт Intel® Software, оберіть статус: студент або викладач (дослідник). Якщо ви є аспірантом, необхідно обрати статус “викладач”.

2) Оберіть необхідне ПЗ.


3) Якщо доступ до обраного продукту надається за програмою для студентів або викладачів, з’явиться віконце, в якому необхідно підтвердити ваш статус та умови використання ПЗ.

4) Заповність реєстраційну форму (між формами викладача і студента є певні відмінності). У полі email вказуйте корпоративну електронну пошту, надану ДонНУ.

5) Чекайте на лист-підтвердження вашого права користуватись продуктами Intel®. Він надійде на вказану вами електронну пошту. У листі ви знайдете інструкції, посилання для завантаження та серійний номер. Обов’язково збережіть його, адже він необхідний для встановлення ПЗ.