Програмне забезпечення MSC безкоштовно для студентів

MSC Software – компанія, яка займається розвитком програмного забезпечення для моделювання та симуляції реальних процесів. Її ПЗ дозволяє інженерам перевіряти та оптимізувати власні розробки за допомогою віртуальних прототипів. Версії ПЗ MSC Software для студентів надають майбутнім інженерам професійні інструменти для точного та надійного прогнозу поведінки проектів у реальному світі.

Версії ПЗ MSC для студентів використовуються так само, як і відповідні комерційні, хоч і з певним обмеженим набором можливостей. Термін їх дії – протягом двох років із дати створення продукту.

З переліком безкоштовних продуктів MSC для студентів можна ознайомитись на сайті MSC Software.

Для отримання доступу до безкоштовного ПЗ:

1) Відкрийте сайт MSC Software.
2) Натисніть на Download Now.

3) Натисніть на REGISTER, щоб зареєструватись у системі MSC Software Student Edition.

4) Заповність реєстраційну форму. Поля з червоною зірочкою є обов’язковими. У полі Email Address вказуйте корпоративну елктронну пошту, надану ДонНУ.

5) Завантажте (Upload) файл із скан або фотокопією студентського квитка. Файл може мати один із наступних форматів: .jpg, .gif, .png, .pdf . Обмеження – до 2 МБ. Погодьтесь із політикою захисту MSC та натисніть на REGISTER.

6) Перевіряйте пошту. На вказану електронну адресу надійдуть два листи. Перший містиме посилання, за яким необхідно перейти, щоб активувати акаунт у MSC. Другий – підтвердження доступу до студентських версій ПЗ MSC. Після його отримання ви зможете повернутись на сайт і вільно завантажити потрібну програму.